Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UROKLIWY I MAGICZNY ŚWIAT RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

WYDARZENIA:

  • ceramika
  • 1 procent
Previous Next

 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

od poniedziałku do soboty

od 9.00 do 17.00

ul. Koraszewskiego 1

Współpraca kulturalna

Galeria "Biały Kruk" angażuje się w życie kulturalno- artystyczne miasta - organizujemy wystawy, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi chcącymi zprezentować swoje pasje. Zapraszamy do współpracy.

Oferta dla szkół

Warsztaty edukacyjno - plastyczne to dla najmłodszych (i nieco starszych) żywa lekcja wychowawcza na temat tolerancji i integracji społecznej osób niepełnosprawnych, której towarzyszą wspólne zajęcia plastyczne w wybranej technice: wyszywanie filcowych maskotek, lepienie z masy solnej, papieroplastyka - to tylko kilka propozycji.
Zapraszamy - zapisy pod nr tel. 664 085 633

Komis

Jeśli zajmujecie się szeroko rozumianą działalnością artystyczną lub rękodzielniczą i szukacie miejsca, gdzie można sprzedawać własne wyroby zapraszamy do "Białego Kruka. Istnieje możliwość przekazania prac w komis na zasadach określonych w regulaminie.
(Propozycja dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności)