Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UROKLIWY I MAGICZNY ŚWIAT RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

WYDARZENIA:

  • ceramika
  • 1 procent
Previous Next

 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

od poniedziałku do soboty

od 9.00 do 17.00

ul. Koraszewskiego 1

Pomóż Fundacji pomagać niepełnosprawnym

PRZEKAŻ 1% NA RZECZ FUNDACJI DOM RODZINNEJ REHABILITACJI DZIECI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM W OPOLU

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (nr KRS 0000007685). Od 1991 roku działamy na rzecz osób niepełnosprawnych.

W 2010 roku Fundacja rozpoczęła nową inwestycję - dobudowę nowego, do istniejącego przy ulicy Szymanowskiego 1 budynku, w którym zostaną utworzone gabinety diagnostyczne dla lekarzy, gabinety terapeutyczne dla fizjoterapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów, pracownie do prowadzenia szkoleń dla rodziców i specjalistów, gabinety do prowadzenia rehabilitacji społecznej.

Fundacja obejmuje obecnie systematyczną opieką ponad 350 dzieci i młodzieży, ponad 120 osób dorosłych, a łącznie ok. 1000 osób niepełnosprawnych i ich rodzin korzysta z różnorodnej pomocy Fundacji.

Czy zdołamy podjęte działania zrealizować - wierzymy, że tak - z pomocą wszystkich ludzi, którzy dotychczas nas wspomagali oraz tych, którzy zadeklarują w swoich zeznaniach PIT przekazanie na rzecz Fundacji 1% podatku.

>>TUTAJ<< możecie Państwo rozliczyć się przez internet, zupełnie za darmo. Po kliknięciu we wskazanym miejscu zostaną Państwo przeniesieni na stronę pitroczny.pl. Po rejestracji w deklarację PIT zostanie automatycznie wpisany nr KRS oraz nazwa Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.

1% dla Fundacji Dom (wersja I) 1% dla Fundacji Dom (wersja I)lightbox[videos1 640 360]1% dla Fundacji Dom (wersja I)

1% dla Fundacji Dom (wersja II) 1% dla Fundacji Dom (wersja II)lightbox[videos1 640 360]1% dla Fundacji Dom (wersja II)